Czartery jachtów na Kanale Elbląskim

Statek 3kolory

Kanał Elbląski - Rejsy statkami
  • Rejsy statkami
  • Parking
  • Toalety


Statek 3kolory

Firma specjalizuje się w rejsach  statkiem 3Kolory po jeziorze Drwęckim, okolicach Ostródy. Na życzenie Klientów możliwe są rejsy po całym szlaku Kanału Elblaskiego.

W ofercie krótkie oraz dłuższe rejsy statkiem po Kanale Elbląskim:

  1. Rejs Ostróda - Piławki - bardzo przyjemny, urokliwy rejs do restauracji Przystanek Piławki, gdzie koniecznie trzeba skosztować potraw z ryb. Po drodzę mijamy wyspę Orzechową, podziamy przyrodę jeziora Drwęckiego. Średni czas rejsu w jedną stronę wynosi około 2h.
  2. Rejs po jeziorze Drwęckim - krótki rejs po jeziorze Drwęckim, to oferta dla osób które nie mają zbyt wiele czasu. Podczas godzinnego rejsu opływamy wyspę Orzechową i wracamy do Ostródy. Po drodzę podziwiamy linię brzegową Ostródy z wody.
  3. Rejs do Miłomłyna - rejs z Ostróy do Miłomłyna widzie szlakiem Kanału Elbląskiego, po drodze statek 3Kolory pokonuje dwie zabytkowe śluzy Zielona i Miłomłyn. Rejs kończy się w centrum Miłomłyna. Czas trwania rejsu wynosi 2.5 godziny w jedną stronę.

Serdecznie zapraszamy na rejsy statkiem 3Kolory w Krainie Kanału Elbląskiego.

 


Wszystkie zdjęcia w serwisie objęte są prawami autorskimi. Powielanie ich, kopiowanie, udostępnianie bez zgody autora zabronione.

Prognoza pogody Ostróda

Prognoza pogody na Kanale Elbląskim, w miejscowości Ostróda

STATEK 3KOLORY

Statek 3kolory
GALERIA FILMÓW

rejsy statkami na Kanale Elbląskim


Żegluga Ostródzko - Elbląska

Statkiem Po Trawie

Statki Ostróda

Partnerzy witryny Kanał Elbląski

Chcesz być informowany o wydarzeniach, promocjach ?
Zapisz się na nasz Newsletter.