Czartery jachtów na Kanale Elbląskim

O projekcie strony Kanał Elbląski

Kanał Elbląski - Aktualnosci

 Zobacz wszystkie zdjęcia z galerii

O projekcie strony Kanał Elbląski

Od najmłodszych lat związani byliśmy z wodą, z Jeziorakiem, z Kanałem Elbląskim. Jeziorak nas ukształtował pod względem żeglarskim, dużo pływamy, ostatnio najczęściej barką, mieszkamy niedaleko – w okolicach Malborka.

Jesteśmy właścicielami firmy czarterowej „iczarter.pl” specjalizującej się w czarterach jachtów motorowych tzw. Hausebotów (barek) na wodnym szlaku Pętli Żuławskiej oraz Kanału Elbląskiego. O ile szlak Pętli Żuławskiej jest bardzo dobrze opisany, są dostępne przewodniki o tyle wodny szlak Kanału Elbląskiego nie posiadał strony internetowej jemu poświęconej. Wielu z naszych Klientów przygotowujących się do rejsu na Kanał Elbląski miało bardzo duży problem ze znalezieniem informacji w sieci, w jednym miejscu, nie rozproszonych po różnych serwisach – postanowiliśmy to zmienić :)

Podczas wielu rejsów po Kanale Elbląskim wykonaliśmy setki zdjęć szlaku, nagraliśmy kilka dysków filmów z drona – postanowiliśmy się nimi podzielić :)

Celem projektu było wykonanie strony na której użytkownicy znajdą wszystkie niezbędne informację o Krainie Kanału Elbląskiego – miejsca gdzie mogą się zatrzymać, gdzie mogą zjeść, gdzie mogą wynająć sprzęt wodny, wskażemy miejsca gdzie można pojechać oraz co można zobaczyć. Planujemy stworzyć kompletny przewodnik po Kanale Elbląskim dla turystów nie tylko wodnych.

W przyszłości serwis będzie rozbudowany o szlaki rowerowe oraz kajakowe. Pierwszy etap jest już za nami – serwis powstał i został opublikowany, kolejny to jego rozwój. Jeżeli mają Państwo sugestie odnośnie funkcjonalności serwisu, zmian i kierunków w jakim powinien podążać – prosimy o ich przesłanie.

Za wszystkie przesłane sugestie z góry dziękujemy.

Pozdrawiamy Załoga serwisu Kanal-Elblaski.PL


Wszystkie zdjęcia w serwisie objęte są prawami autorskimi. Powielanie ich, kopiowanie, udostępnianie bez zgody autora zabronione.

O PROJEKCIE STRONY KANAł ELBLąSKI

Od najmłodszych lat związani byliśmy z wodą, z Jeziorakiem, z Kanałem Elbląskim. Jeziorak nas ukształtował pod względem żeglarski (...)
GALERIA FILMÓW

aktualnosci na Kanale Elbląskim


Trasa tematyczna Georga Jacoba Steenke

Rejsy One Way na Kanale Elbląskim

Gościńce Kanału Elbląskiego i Jezioraka

Partnerzy witryny Kanał Elbląski

Chcesz być informowany o wydarzeniach, promocjach ?
Zapisz się na nasz Newsletter.